| RogerFedererxD a întrebat:

Nu stiu daca am nimerit categoria, daca nu va rog sa ma scuzati, sunt nou pe acest site. Este cam jenant big grin, dar am 16 ani si as vrea sa incerc masturbarea big grin. Imi puteti spune cate ceva, sfaturi sau contraindicatii big grin? Dau funda, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Raul1510 a răspuns:

Si de ce nu ne spui daca esti fata sau baiat? pentru ca, conteaza!
Ce pot sa spun. nu e nimic rau in a te masturba. numai nu o fa in exces. da, aduce placere. dar in timp o sa te gandesti numai la sex si o sa devii "obsedat/a sexual". ceva de genu.
Si daca esti fata si esti virgina, nu te masturbawinking iti poti rani sau rupe himenul. adica te dezvirginezi singura.
Daca esti baiat. => redtube.com => enjoy!

1 răspuns:
| SKSpawn a răspuns:

E prea tarziu laughing) trebuia s-o faci de acu 5-6 ani laughing