| geoox550 a întrebat:

Nu stiu daca este ceva ciudat, dar sunt curioasa cate relatii ati avut voi pana la varsta de 15 ani. Eu una nu am avut niciodata un prieten pana acum si nici primul sarut nu l-am avut laughing. As vrea sa imi spuneti cum a fost prima relatie pentru voi, la cati ani ati avut-o, cat a durat si chiar primul sarut cum a fost whistling. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Heii. Am 14 anisori, fac 15 in Ianuarie. Am primul meu prieten.
Pana acu nu am luat băieții in serios. Sunt plăcută de majoritatea baietilor din clasa si de prin școala sunt câțiva dupa mine, iar acest lucru m.a făcut sa ii refuz pe toti ce mi.au ieșit in cale. Nu m.am îndrăgostit niciodata cu adevărat, pana acu. love struck.
Au fost băieți cu care am vorbit cateva luni, dar ca prieteni! Nu mi.a plăcut niciunu serios si sincer. Ori ma atragea doar fizicu lui, ori nimic laughing. Acu, la acest băiat, iubesc tot! Ador exteriorului lui, cat si interiorul! love struck in Octombrie se face un an de cand ne stim. Si am intrat in a 7a luna de relatie love struck. Desi avem amandoi 14 ani, ne admiram, ne purtam de grija, ne iubim in felul nostru. love struck
Eu sunt din Constanța, el din. București. straight face. Si, ca si concluzie : nu ne.am sarutat pana acu. Plus ca, nici eu nu am avut primul sărut pana la aceasta vârsta laughing.
Mulți au încercat sa scoată ceva de la mine ( sa ma sarute ) dar nu am vrut eu. Eu il aștept pe el love struck. Pe iubiticu meu love struck.
Si nu e genu de relatie de aia tampita si fara sens. Nu as face tampenii cu el, cum fac majoritatea. Este matur pentru vârsta lui, este serios, destept, dulce, grijuliu, sechsii laughing, amuzant, foarte amuzant love struck, sincer, si minut de minut imi spune ' As vrea sa te pupic ' = pupacios laughing. Ne stim de pe amaratu de Facebook. Nu voiam sa-mi fac cont. Insa ma bucur ca mi.am făcut, altfel nu mi.as fi întâlnit febletea love struck.
Am încredere in el, si el in mine. Nu ne certam niciodata, ne înțelegem super de bine, gândim la fel, suntem la fel. Părinții stiu de noi love struck. Il simt langa mine. Ii simt iubirea. Noi nu stim de minciuni. Noi stim doar de iubire love struck si serios vorbesc! Ptr mine e baiatu perfect love struck

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Vorbele nu conteaza dar conteaza faptele. Ei au muschi, eu nu amlaughing
Si desi sunt eu mai singuratic asa, sa stii ca mi-e draga viata, nu vreau sa mi-o petrec la reanimarehappy

| justmebi a răspuns:

Primul prieten...pe la 14 ani(relatia a durat cam 4-5 luni)
prima prietena pe la 15 ani laughing
primul sarut a fost... damn, awkward.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne happy nici nu as vrea asta!

| ahmet6 a răspuns:

Pai la 17 ani, a fost prima relatie, dar nu a fost nimic serios, si la 22 ani cand am venit in tara m-am imprietenit cu colega de banca de la seral, a fost prima relatie serioasa, dupa care ne-am despartit si mi-am gasit o prietena care are 2 facultatii printre care medicina,a fost ce-a mai frumoasa relatie din toate punctele de vedere,dar am preferat sa ma despart de ea, pentru asi face o cariera in medicina singura, nu am vrut sa fiu o pedica, dar datorita iei am luat acelasi drum spre medicina, acum la ora asta nu as vrea o relatie, primul lucru este cariera.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Stai calma, nu esti singura laughing. Adica eu am 14 ani, si nu am avut pana acum iubit sau ceva. Dar m-am pupat, sarutat chiar cu vreo 9 baieti (colegi de clasa, da, pe gura), dar a fost provocare. Si la primul sarut, nu mai stiu cu cine l-am dat laughing.

| soricelulRulz a răspuns:

Prima mea "relatie" si primul sarut au fost cand aveam 14 ani...totul a durat cam 3 luni jumatate (pe care acum le regret din toata inima) iar primul sarut, ce pot spune a fost foarte dragut

| Danysan a răspuns:

Primul sarut a fost minunat si a fost la 16 ani.Pe plaja intr-o seara la malulu marii.Relatia a durat 3 luni pentru ca fata era dintr-un alt oras.

| alexandru112211 a răspuns:

Hmm m-am sarutat destul de des dar o iubita serioasa nu am avut happy am 14 laughing vrei sa incercam cevasmug? ei glumeschappy Stai linisittahappy mai bine asa decat fete de 13 ani care sa fie aproximativ curve >big grin

| Duucu a răspuns:

N-am avut și încă nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

>:d

| valentinamarinamary a răspuns (pentru anonim_4396):

S.a cam incurcat...a zis ca s.au intalnit dar totusi ea nu a avut primul sarurt cum se face? Doar ea stie! laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Pai poate s-au intalnit dar din cauza emotiilor, alea, alea nu s-au sarutat.
Nu mai fii rea cu fatalaughing

| broxi a răspuns (pentru ):

Cam. prostie. relație la distanță? ce rost are? cum poți zice că-l iubești când nu l-ai văzut niciodată în viața ta? lol.

| gratiihoran a răspuns:

Nu am avut iubit si nici nu vreau, pentru ca nu am chef sa fiu motiv de batjocura. Baietii din ziua de azi, stiu numa de cur si sani..si chiar ma deranjeaza. Nu am avut primul sarut si nici nu sunt curioasa cum se. face laughing

| contαbαndonαt a răspuns:

N-am avut la 15, ci abia la 16. A durat mai doar 2 luni, adica putin asa cum era si de asteptat.A fost urat si deprimant, lipsa maturitatii si-a spus cuvantul.De aceea nici nu incurajez relatiile sub 15 ani.
Uite care e ideea, multi prea multi adolescenti i-au relatiile de cuplu ca pe o joaca de copil dar nu-i deloc asa.
O relatie poate implica mult mai multe pericole decat isi pot da unii seama, pericole de orice tip mai ales cand acel cuplu este format din 2 copii (posibil imaturi si deci iresponsabili) si nu adulti (posibil maturi si responsabili). Deoarece majoritatea relatiilor de cuplu merg pe principiul `joaca-te cu increderea mea si am sa ma joc si eu cu a ta`. Destul de urat, stiu.

| a răspuns (pentru broxi):

Ptr mine are rost. Si nu stiu daca ai vazut, dar am spus ca ne.am întâlnit! Nu cred ca ti.am cerut eu sau altcineva părerea despre relația mea.
E prima mea iubire, si e reala. Nu o sa imi schimbe un necunoscut de pe TPU părerea. Nu o sa ma despărți de el, orice ai spune.
Nu pricep de ce te.ai băgat. Si pot spune ca.l iubesc, pentru ca simt ca.l iubesc. love struck asa ca taci tu.

| valentinamarinamary a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingaa ce urat ..cum sa uit sa ma pup cu cineva?rolling on the floor)))