| gaby_6279 a întrebat:

Nu va putina rusina fetelor cand puneti asemenea intrebari?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Adevarul e ca userul care isi cauta legaturi amoroase sau clienti pentru masini furate e cel mai in masura sa dea lectii despre pudoare...

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Misto. Hai ca-i vorba de galceava. Dar de la ce v-ati luat?

| Barajag a răspuns:

Cu cat mai multe intrebari pe mai multe teme cu atat mai bine, ne dorim cu totii sa stim anumite lucruri, de care poate nu am auzit si asta nu i o rusine...nu i asa/?happy

auran
| auran a răspuns:

Sa inteleg ca tie iti este rusine sa postezi anumite intrebari desi ti-ai dori?

auran
| auran a răspuns:

Ia stai ca mi-am amintit de una recenta de a ta - "prietena este pe cilcu..."- ti-a fost greu sa postezi o astfel de intrebare?

mira
| mira a răspuns:

Acesta este un site al sinceritatii si al nevoii de ajutor in orice problema. Falsele pudori nu conduc la nimic bun.

| littlesunshine a răspuns:

Din cauza unuia ca tine. TPU.ro se va duce de rapa in curand. pe mine deja ma plictiseste. Cei de pe softpedia sunt cu mult mai seriosi...sad

| afrodita17 a răspuns:

NU! nu imi este rusine. dar tie nu ti-a fost rusine cand ai postat unele din intrebarile tale?

| maryana5 a răspuns:

A? ce? cum? cine? confused
adica? frustrated

adica stai ca nu ma simt oh go on

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Nu au rusine, pentru ca nu au primit lectii despre rusine de la parinti,'''asa parinti, asa copii''' totul porneste de la cei 7 ani pe care i-au primit copii de la parintii lor, nu au primit? nu au respect pentru nimeni, inlcusiv pentru acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raul se poate face repede,dar binele mai greu,daca doresti si ai posibilitatea poti ajuta un inger cu doar un simplu SMS , mai multe detali poti afla din link de mai jos
Multumesc anticipat
http://sminchy.wordpress.com/......la-2-euro/

| Andreea_4162 a răspuns:

Adevarul e ca userul care isi cauta legaturi amoroase sau clienti pentru masini furate e cel mai in masura sa dea lectii despre pudoare...