| RalucaAlina11 a întrebat:

De ce fetelor le este rusina sa le spuna baietilor ca ii iubesc?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Nu neaparat este vorba de rusine, ci poate fi din cauza faptului ca le este teama ca ei sa nu le raspunda la acelasi sentimente si pe urma sa aiba de suferit de pe urma aceastahappy

| olivert1310 a răspuns (pentru mihaelaa18):

Asta e valabil si in cazul baietilor: teama ca persoana respectiva sa nu fie in asentimentul tau. Cui ii place sa se expuna?

| mihaelaa18 a răspuns (pentru olivert1310):

Nimanui pentru ca mai intai trebuie sa cunoastem aceea persoana mai bine inainte sa ii spunem ce simtim, ca mai tarziu sa nu regretamhappy

7 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

N-am altă treabă decât să spun fiecărui tip de pe stradă că îl iubesc...

Nu e obligatoriu să spui asta cuiva, decât dacă simţi o nevoie apăsătoare. Oricum, cuvintele nu sunt făcute să exprime un astfel de sentiment.

| Pufoshenia a răspuns:

Nu le este rusine le este teama ca nu vor avea aceleas sentimente

| Isabella95 a răspuns:

Fetele care nu sunt mature si nu au avut o relatie serioasa cu cineva normal ca sunt timide. Mie nu imi este rusine sa spun "TE IUBESC"

| bengalezu999 a răspuns (pentru Isabella95):

Da revine alta problema oare cand zici (TE IUBESC)simti macar?

| ViktoriaGherman a răspuns:

Pentru ca si baietilor le e rusine sa le spuna fetelor?