| angelinthedark a întrebat:

Dau funditahappy, voi credeti ca 3 luni e o perioada scurta de relatie sau lunga? Sunt cu prietenul meu de 3 luni si ne-am vazut aproape zilnic pana acu cateva zile cand s-a suparat pe mine, dar i-a trecut supararea, ne intelegem bine, n-am ce zice, imi arata ca ma iubeste, nu a mai avut relatii lungi, ca era genu care sa aiba aventuri, dar a zis ca i-am pus capac, el a zis ca oricine isi gaseste nasu si cica pe mine chiar ma iubeste, adevarul e ca se comporta frumos cu mine, ma respecta, ne vedem des, toate bune si frumoase, voi ce credeti? 3 luni e putin sau mult? Credeti ca in 3 luni poti sa iubesti cu adevarat si oare ma iubeste, a ajuns sa ma iubeasca in 3 luni? Vreau sa va spun ca eu am mai fost cu el si mai demult inca 3 luni, anul trecut, deci ce credeti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stimată angelinthedark, eu cred că suferi de mania persecuţiei.
Eu îţi recomand măcar un psiholog.

| Alisa a răspuns:

Fata esti bolnava. straight face
Fara suparare, dar ai pus 10 intrebari despre acelasi subiect, despre aceleasi intamplari, despre aceleasi faze, etc. Deja exagerezi. Ti s-au dat o mie de sfaturi bune la prima intrebare, crezi ca mai era nevoie sa mai pui inca 10 la fel pe langa prima?
Mergi la un control.

| maki11 a răspuns:

De ce vrei tu sa te gandesti daca e putin sau mult? Profita de momentele alaturi de el, iubiti-va si respectati-va reciproc.
Iubirea apare oricand, iar ea poate sa dispara sau sa fie intretinuta numai prin faptele, gandurile, comportamentele partenerilor

Tine minte...astea 3 luni poate reprezenta inceputul unei relatii foarte lungi. Poate daca va intelegeti bine, o sa va si casatoriti. Nu sti niciodata ce-ti rezerva viitorul
Si TU, esti singura care sa poti sa iti dai seama, daca te iubeste sau nu cu adevarat

| multimoak a răspuns:

Pentru voi 3 luni e un numar magic... Anu trecut 3 luni, acu poate 3 ani, mai tarziu 30 de ani, la 300 nu cred ca ajungi!

| doc a răspuns:

Daca spui ca ii placeau aventurile nu iti pune baza in el prea mult " Lupu isi schimba blana dar naravul ba" si sustin asta. Si da este posibil sa iubesti pe cineva in 3 luni dar totusi nu-i o perioada mare adica nu poti spune ca ai o relatie stabila...nu va cunoasteti pe deplin ink. Eu iti doresc succes

| georgy7165 a răspuns:

Slabe sanse sa te iubeasca. Eu zic sa mai astepti sa vezi ce se mai intampla.Ai putea sa-l testezi cumva sa vezi daca te iubeste asa de mult cum zice.

| TheMihutz a răspuns:

Auzi, tu esti psihopata? toate intrebarile tale sunt numai despre "iubi meu s-a suparat"? tu altceva nu stii? fa-ti femeie o viata, du-te la metrou sa vinzi paine

| gyorgya a răspuns:

Iti trebuie ceva timp sa ajungi sa cunosti o persoana, 3 luni e o perioada nici scurta nici lunga pentru o relatie, e ok. dar ca sa ajungi sa iubesti pe cineva cu defectele si calitatile sale e nevoie de putin mai mult cred eu. cert e ca are sentimente bune si frumoase pentru tine daca zici ca nu era adeptul relatiilor inainte, asa ca se pare ca tu ai reusit sa-i captezi atentia pentru mai mult timp, deci te considera o fata mai speciala ca celelaltehappy. dar cati ani aveti voi? bafta in continuare

| danutza91 a răspuns:

Esti la inceput inca ...mai aveti ca sa poti spune ca ai o relatie lunga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea sa te iubeasca.Asa cum presupun ca si tu il iubesti. Daca e totul ok de ce iti mai pui astfel de intrebari? El zice ca te iubeste, tocmai de aceea nu se desparte de tine...

| george_9254 a răspuns:

Oricine se schimba 3 luni e cam putin...