| ancutsza a întrebat:

Am si eu o problema. Am fost timp de 1 an cu un baiat. si acesta s. a schimbat brusc .Ne.am tot certat pentru ca el nu. mi mai acorda atentie. Pana cand am hotarat sa luam o pauza mai lunga. Aceasta pauza s. a dovedit a fi despartirea definitiva. Ne vedem zilnic. L.am intrebat daca mai tine la mine si spune mereu da ca lui inca ii pasa de mine doar ca acum ma iubeste mai putin si ca nu mai vrea sa ne impacam. Zilele trecute m. i-a spus ca nu mai simte mai nimic pentru noi. Ma ignora. Dar uneori este la fel. Imi vorbeste cum vorbea. Imi puteti spune de ce uneori este normal si ma face sa cred ca nu ma uitat altadata este asa rece. sigh
Spune ca ma iubeste dar totusi se poarta asa. Nu inteleg de ce. sad Oare cum sa. l uit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ii pierderea lui, dar o data si o data ai sa vezi ca tot la tine se intoarcewinking

3 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Eu cred ca ar vrea sa fie iar cu tine si crede ca aceste schimbari de atitudine il face sa para mai interesant in fata ta!

| Alina_9354 a răspuns:

Pai poate inca mai simte ceva pentru tine dar nu mai vrea sa aveti o relatie si incearca sa te uite cum incerci si tu! Gaseste-ti pe altcineva sau stai mai mult cu prietenii, distreazate si ai sa uiti de elwinking

| ancutsza explică:

Mersi foarte mult de raspunsuri. Imi este foarte greu. Nu prea am prieteni ca am renuntat la toti pentru a avea mai mult timp pentru el. Si acum nu mai prea am pe nimeni. Imi face bine sa aud o vorba buna de la altii. A fost o idee buna sa`mi fac cont p acest site. Mersi inca o data :*:*