| mentholinks a întrebat:

Nu vi se pare ca femeile devin prea serioase in ultimul timp, inainte parca erau putin mai usuratice si era mai bine?

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Poate imbatranesti tu :p

| aumih16 a răspuns:

Pai tocmai asta este! nu le-a placut sa fie usuratice! erau prea batjocorite! acum na s-au mai smecherit si ele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu mi se pare, mi se pare că bărbații devin mai neserioși in ultimul timp și de aia femeile nu se lasă așa ușor.

Un bărbat care e bine sănătos, psihic, fizic și financiar pe treabă lui o sa-i fie extrem de ușor cu femeile.

Mult mai ușor decât unuia care, in loc sa facă ceva cu viața lui, se cam plânge pe TPU.

| troleibuz a răspuns:

Usuratice nu e bine. Serioase nu e bine. Cine sa va mai inteleaga.