| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Voi baietii preferati fetele usuratice sau cele serioase?

Răspuns Câştigător
| i86e2 a răspuns:

Primul gând care mi-a trecut prin minte când ai spus "ușoare" e curve, dar după m-am gândit că poate te referi la greutate. Mie-mi plac curvele, altora nu știu. Cred că va trebui să refaci întrebarea în: preferi fetele ușuratice sau cele serioase? Deși nu știu dacă "ușuratic" e antonimul exact al lui "serios".

23 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Teoretic toti baietii(aproape) vor spune ca le plac cele serioase, insa practic tuturor le plac cele usuratice pentru ca ei se tem de relatii stabile si vor persoane usor de sedus.

| GoguSteriade a răspuns:

De la alea grele se face hernie.

| i86e2 a răspuns:

Alea normale ce au? happy

| GoguSteriade a răspuns (pentru i86e2):

Mai rare in ziua de azi...

| Anonima264 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Adica sa inteleg ca iti plac alea mai grele?

| i86e2 a răspuns (pentru Anonima264):

Nu, fată, încerca să spună că te place pe tine.winking

| Anonima264 a răspuns (pentru i86e2):

Cine?

| i86e2 a răspuns (pentru Anonima264):

Gogu, fată, Gogu, parcă ești picată din Lună.

| Anonima264 a răspuns (pentru i86e2):

Nu are cum nici macar numa stie.(din asta intrebam eu cine?)

| i86e2 a răspuns (pentru Anonima264):

Câți ani ai? Dacă ai sub 15 ani, ai circumstanțe atenuante.

| GoguSteriade a răspuns (pentru i86e2):

Nu merita, ca pe viitor ramane tot asa.

| GoguSteriade a răspuns (pentru Anonima264):

Mie imi plac fetele care imi dovedesc faptul ca exista materie cenusie in tartacuta lor. Or, cand vii cu o intrebare ca asta, deja esti taiata de pe o eventuala lista.

| Anonima264 a răspuns (pentru i86e2):

Da,am sub 15.
Dar ce inseamna circumstante atenuate?
Daca e vorba de intrebare am pus-o de curiozitate!

| GoguSteriade a răspuns (pentru Anonima264):

Apoi, de ce mi-ar placea fetele grele? Sa ma rupa in doua daca se urca peste mine?

| Anonima264 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Intrebam si eu, ca unora le place dar vream sa stiu parerile a mai multor baieti!

| GoguSteriade a răspuns (pentru Anonima264):

Unui baiat normal ii place o fata normala, cam asta e rezumatul. Dar tu ai pus ghilimele in intrebare si eu am luat-o la misto cu greutate reala. Te refereai la cat de usor "se lasa" o fata, nu?

| Anonima264 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Da,la asta ma refeream!
Datsa am pus ghilimelele!

| GoguSteriade a răspuns (pentru Anonima264):

Atunci raman pe pozitii, imi place o fata normala. Nu imi plac fetele usoare pentru ca stiu ca n-ar fi usoare doar cu mine dar nici cele grele - ridica diverse probleme legate de timiditate sau mai stiu eu ce alte motive.

| Anonima264 a răspuns (pentru i86e2):

Nu au nimic alea normale, dar tu ai crezut ca ma refeream la greutatea lor?
Ca eu nu ma refeream la asta!

| Anonima264 a răspuns (pentru GoguSteriade):

Am inteles!

| Anonima264 a răspuns (pentru i86e2):

Ok,multumesc!
O sa refac intrebarea!

| i86e2 a răspuns (pentru Anonima264):

Primul gând care mi-a trecut prin minte când ai spus "ușoare" e curve, dar după m-am gândit că poate te referi la greutate. Mie-mi plac curvele, altora nu știu. Cred că va trebui să refaci întrebarea în: preferi fetele ușuratice sau cele serioase? Deși nu știu dacă "ușuratic" e antonimul exact al lui "serios".

| Vibrations a răspuns:

Sfatul meu este ca autoarea acestei intrebari sa lase curiozitatile cu privire la baieti si sa se puna sa-si bea lapticu` pana nu se raceste

| Anonima264 a răspuns (pentru Vibrations):

Daca vrei sa raspunzi bine, daca nu atunci te rog frumos sa nu te obosesti!