| anonim_4396 a întrebat:

Numai pentru baieti peste 18 ani!
Aveti chef de un test simplu?
Cine imi va spune sincer ce raspuns a dat, va primi ceva frumos.

http://www.beer.net/m/etc/swf/unix.rulez.org/~calver/fun ny/swf/gaytest.swf

Răspuns Câştigător
| PrunaPătrată a răspuns:

Sincer eu nu am dat nimic doar am inchis acea pagina nu am dat "DA" pentru ca nu sunt gay si nu am dat nici "NU" pentru ca tot fugea de mine laughing deci... ultima varianta : inchide pagina! sincer

| evenso a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Imi place raspunsul tau e cumva ca si cu fetele, va place sa le fugariti pe cele care spun nu, dar daca nu le prindeti le lasa-ti balta. laughing

10 răspunsuri:
| Denyuzzu a răspuns:

Ce tare!

| SemnuIntrebarii a răspuns:

Lol ce fazalaughing

| stefan60 a răspuns:

laughing lol chiar ca ce faza...

| evenso a răspuns (pentru stefan60):

Faza ca faza, dar nimeni nu vrea sa-mi spuna ce raspuns a dat confused

| stefan60 a răspuns (pentru evenso):

Normal ca am dat nu... happy dar degeaba

| evenso a răspuns (pentru stefan60):

Stai sa inteleg, thinking daca zici ca degeaba inseamna ca nu ai dat nu, deci ce ti-a iesit? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| grgdlk a răspuns:

Eu am inchis pagina, am incercat sa apar pe nu pentru ca nu sunt gay, si daca tot nu vroia am inchis si basta