| anonim_4396 a întrebat:

Numai stiu ce sa fac. M-am tot gandit, sa pun intrebarea pe TPU, sa nu o pun dar pur si simplu numai suport, numai pot indura atat. Sunt totusi copil si am si eu copilaria mea, doar ca un baiat m-a dat peste cap de tot. Deci:Totul incepe de cand eram eu foarte micuta si ma ducea pe la tara la bunici. Acolo era un centru de plasament cu niste copii foarte draguti cu care ma intelegeam foarte bine. Cred ca atunci aveam cam 7 ani, doar ca era acolo un baiat care ii spunea bunicului meu "tataie". Eu find mai mica, ma enerva aceasta chestie si nu il suportam deloc pe baiatul acela. Timpul a trecut, si acum 3 ani s-a infiintat un centru de plasament la mine in cartier, unde stateam la oras. Acum 3 ani in vacanta de vara a venit la acest centru copiii cu care ma intelesesem eu atat de bine printre care acel baiat. I-am recunoscut imediat si m-am dus la ei. Atunci treceam in clasa a 5. In acea vacanta de vara totul s-a schimbat pentru mine, pentru ca incepusem sa ma indragostesc de acel baiat. El avea prietena atunci, dar incepeam sa ne privim insistent si am inceput sa il plac. Bine eram micuta nu stiam ce este aceea dragostea(nu ca acum as stiihee hee ) El s-a despartit de fata cu care statea si prin intermediul unei colege m-a intrebat daca vreau sa stau cu el. Eu numai avusesem prieten pana atunci, dar am zis da. In primele 2 luni nu cred ca ne prea vedeam, numai zic de sarutat, eram timida si nici nu vroiam. Cand s-a terminat vacanta ei au plecat la tara si eu ma duceam in fiecare weekend la acel baiat. Ne iubeam extrem de mult si am stat impreuna aproape 3 ani. Pana cand anul trecut, eu am plecat in Italia si de aici s-a destramat totul. M-am despartit de el, si am mai avut inca un prieten. Acum o luna, ma intalnesc din nou cu el... M-am despartit de cel cu care stateam si am stat din nou cu el. Toate bune si frumoase pana aflu ca el se sarutase cu cea mai buna prietena a mea. M-am certat cu el si pana la urma plangeam pur si simplu unul dupa altul si am lasat asta trecutului, si m-am impacat cu el. Apoi, dupa o saptamana aflu ca el se sarutase iarasi cu aceeasi. Cred ca in momentele acelea numai stiam ce sa fac, pana la urma el s-a certat foarte rau cu acea fata, la fel si eu chiar i-a dat si doua- trei palme pentru ca ea doar mi-a dat una din gluma. Ma apara de toti si se vedea ca s-a schimbat, asa ca...bineinteles, m-am impacat inca odata cu elhee hee. Astazi iesiram pe afara si statui cu el si inca niste baieti, iar la un moment dat nu stiu ce zise si ce luara la bataie. Eu nu reactionai pentru ca nu vrusai sa ma bag, apoi ma dusai cu inca 2 fete sa beau apa. Il chemai la noi pe banca dar nu vru, si apoi mai statu putin si pleca acasa. Acum nu stiu ce sa zic, ce parere aveti? despre mica mea poveste de dragoste. Astept sfaturile voastre, multumesc mult:*:*

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mai olteanco. Esti loca. Ce naiba ma, astea-s probleme existentiale? Ai doar 15 ani.

| sasukeand a răspuns:

Daca te **** cu el nu te mai lasa niciodata! Pt un baiat orice fata care se atinge de **** lui devine aur pentru el! Deci fai un oral... Fai un copil. Si casnicie fericita la 16 ani. Si pe la 30 de ani o sa te insele. Deci o sa sfarsiti prin divort. Deci rezulta ca copilu va deveni un emokid care se taie cu lama. Deci concluzia este ca PUTI! Sper ca te-am ajutat...