| OanaCazacuSkumpica a întrebat:

O alta intrebare pentru fete si baieti happy : 1) Ati facut vreodata sex, si daca da, ce tip de sex?
2) La ce varsta ati facut prima oara? 3) V-a placut?
Enjoy happy

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

La 18 ani am avut prima mea experienta.Da, mi-a placut.Dar nu inteleg intrebarea ¨ce fel de sex?¨Exista un singur sex, diferite pozitii! laughing

| Betty18 a răspuns (pentru T4ny4):

Exista sex oral, anal si normal. straight face

| T4ny4 a răspuns (pentru Betty18):

Sex anal, Sex oral, Sex normal cum il numesti tu, E numai sex.Si e unul singur.Sexul e unul, modurile in care il poti face sunt nenumarate.

| Betty18 a răspuns (pentru T4ny4):

Eu nu inteleg cum ai primit tu raspunsul castigator straight face era de inteles din intrebarea "ce tip de sex" ce am vrut sa stiu, tu doar te-ai prefacut ca nu pricepi si nu inteleg de ce

| T4ny4 a răspuns (pentru Betty18):

Pentru ca a pus mai multe intrebari.La care i-am raspuns.Ideea era sa-i raspund la intrebare, nu sa iau funda.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LikeACandyxD a răspuns:

Nu am facut.

| Roxana25155 a răspuns:

NU am facut

| Roxana25155 a răspuns:

Nu am facut!