| Iamfaimous a întrebat:

O fata cand se termina, ii curge si ei un fel de sperma ca si la baieti?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,dar unele fete cand are orgasm ejaculeaza o substanta

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unor femei raspunsul este DA, fiindca niste gande specializate existente in vagin produc o cantitate foarte mare de secretie vaginala. De asemenea unele femei atunci cand ajung la faza finala de orgasm, sunt capabile sa elimine un lichid asemanator spermei, sub forma unui jet prin asa numitul proces de ejaculare feminina sau "squirt in limba engleza. Sanatate! big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, ii curge, dar nu este sperma ca la baieti ci este un lichid secretat de vaginul ei in urma orgasmului avut in timpul actului sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toate le curge dar in cantitati mici si nu e sesizabil. Cele care au lichid serios poate iesi chiar in jeturi puterrnice cum zicea mai jos, ceea ce e chiar interesant si excitant ca barbat de vazut.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Da numa tu sa-ti dai drumu?laughing

| NicoletaSimina a răspuns:

Fetele au orgasm, dar nu intotdeauna.Acea secretie reprezinta orgasmul! Exista si orgasmul clitoridian, care se produce foarte repede.Orgasmul vaginal se produce mai greu, dar cu ajutorul unui raport intim, se poate ajunge mai repede. Sper ca te-am ajutat!