| Mynameiz a întrebat:

O fata cred ca ma place dar nu sunt sigur si nu vrea sa-mi spuna ea,cand ma intalnesc cu ea ma alinta, ma ia in brate etc. Ce parere aveti, spuneti ce sa mai fac si eu.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Clar te simpatizeaza insa nu stii daca o face ca amica sau si ar dori mai mult de la tine. Si tu ar trebuie sa i raspunzi la astfel de gesturi sa vezi cum reactioneaza si cat de mult te lasa sa te apropii de ea. Asa o sa ti dai seama care sunt intentiile ei.

2 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Copilării.

| MrJoker30 a răspuns:

E clar... te place. big grin