| Gabriella_1938 a întrebat:

voi ce parere aveti? Ma cert cu baiatul de care imi place aproape in fiecare zi. se baga daca ma cert cu cineva sau daca spun ceva si imi place ca glumeste cu mine. e amuzant.
Dar nu stiu ce sa cred el prietenilor sai le spune ca nu ii place de mine desi ma priveste in ore si cand sunt foarte aproape de el nu vrea sa ma priveasca.
Spuneti-mi ce sa cred din asta? fundita

2 răspunsuri:
| Danutza_6782 a răspuns:

Ella, am si eu aceeasi problema. Nu stiu nici eu ce sa fac dar as vrea sa incerc sa nu ma mai cert cu el...asa ca voi face asta si poate incerci si tu.

| kiss2 a răspuns:

Pai... ii este rusine sa recunoasca ceea ce e pacat dar te sfatuiesc sa vorbesti cu el despre asta si cine stiewinking