| CristiB93 a întrebat:

O fata cu care ma inteleg bine mi-a cerut sa i spun cuvinte frumoase despre oameni in love asa cam ce credeti ca vrea sa auda ce fel de cuvinte?

1 răspuns:
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand invata sa folosesti semnele de punctuatie ca a trebui sa citesc intrebarea ta de trei ori ca sa pot intelege ceva. Spune-i ce crezi tu despre oamenii indragostiti, insa ai grija sa ii spui ceea ce doreste ea sa auda si anume doar cuvinte care sa faca pe oricine sa creada despre dragoste ca este cel mai frumos sentiment. Daca nu ai nici o idee, pe google gasesti foarte multe astfel de descrieri si toate cele. Good luck