| abcdefghijklmnopqrssttuvwyz a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o fata, ea ma place, ce sa.i mai spun cand raman fara cuvinte, ce complimente să-i fac ( cele mai frumoase), ce ar vrea sa auda de la mine?

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Complimentele ar trebui sa fie sincere si sa iti vina pe moment, nu sa iti spuna altcineva ce ar trebui sa zici. Pur si simplu ii spui ce crezi nu ce ar vrea sa auda.

| AGreatMan a răspuns:

Exemple:Insemni mult pentru mine, Tin la tine si imi place sa vorbim, Esti foarte frumoasa, gasesti tu ce sa zici... daca iti place cu adevarat de ea...

| AGreatMan a răspuns:

Exemple:Insemni totul pentru mine, Tin la tine si imi place sa vorbim, Esti foarte frumoasa...vezi tu ce ii zici, daca chiar iti place de ea...