| anonim_4396 a întrebat:

O fata din clasa de la mine mi-a propus mie si unui coleg sa facem sex...

Io nu stiu ce sa zic am zis ca ma mai gandesc am 15 ani si is virgin si cred ca as vrea sa ma dezvirginez cu o fata tot virgina are rost sa astept sau sa ii dau la asta pana cad din picioare?
Din cate am vazut eu ii curva rau si ii place mul sexu o zis ca vrea sa ne faca si sex oral... LOOOL

A mai facut-o cu mai multi ...Intr-un fel vrea sa ne treaca si pe noi pe lista cu care si-o traso...laughing

Vreau alte pareri... Pana lunea asta ma pot gandi sa stiu sigur...laughing

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă întrebarea e pusă la panaramă, atunci ruşine ţie.
Dacă e pe bune, sfatul meu este să eviţi să accepţi astfel de propuneri, mai cu seamă deoarece genul de persoană care le aduce în discuţie nu e strălucit. În plus, după ce marele eveniment va avea loc, toată lumea te va arăta cu degetul şi implicit vei ajunge de râsul tuturor. Aşa că mai bine eşti băiat cuminte şi aştepţi momentul potrivit, decât să te aventurezi în escapade adolescentine.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu de ce o faci curvă? E curvă pentru ea, da?
Dacă ți-ar face tot tacâmul nu mai este curvă? Și de ce tocmai la o curvă te uiți?
Foarte frumos vorbești, le ai pe educația de acasă!
La tine este doar gura, în rest... ești virgin.
Caută una de teapa ta și gata fără să râzi și să comentezi la adresa ei.
Pa, pa.

| ignore a răspuns:

Nu are rost ce vrei sa iei boli urmeazati viselewinking si da e greu 2 virgini da nu imposibil.

| RyugaHideki a răspuns:

Baietii spun da
fetele spun nu
eu sunt baiat si iti spun tot nu. daca ea este o c*rva asta inseamna ca toti stiu asta.din moment ce probabil v-a luat pe voi 2 asa la simpla alegere. Vrea doar sa va faca de ras.ca nu aveti alte ocazii sa o faceti asa ca o faceti cu ea. Nu se merita sa iti "strici" virginitatea cu o cu*rva, ci cu fata pe care o iubesti (vorbesc in cazul tau) Nu conteaza la cati ani iti pierzi virginitatea. daca o faci acum.vei vrea si mai mult. Stiu persoane care au fost virgine pana la aproape 21 de ani.iar acum o fac si cu cineva pe care o stie de cateva ore. A 2-a.a3-a.a n-a oara nu conteaza cu cine o faci. Conteaza prima oara.

| Zuzu6235 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta http://www.TPU.ro/......desc-am_1/ ceri voie sau te dai mare?

| Chrisstine a răspuns:

Pai daca vrea curvarolling on the floor dairolling on the floor

| shadow72 a răspuns:

Doamne eu dc nu gasesc astfel de fete?
Man dai in ea... daca astepti o fata virgina si esti si uh o sa va ghinuiti o gramada de timp

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Sunt de acord cu Ray.Curvele nici nu ar trebui bagate in seama.

| Lewis a răspuns:

Descarcate

| Cathuzik a răspuns:

Eu nu cred ca va ajunge de rasul tuturor...ca e baiat...mai degraba aia o sa ajunga de rasul tuturor ca o suge la totiwinking

| oliviaaa a răspuns:

Stii eva poti sa incerci daca iti place sa faci sex dar daca nu-ti place sa faci atunci nu o face

| Skat3r a răspuns:

Saraca ce proasta poate fi...vezi ai grija ce facilaughing

| Priss99 a răspuns:

Si eu am avut in clasa o curva acum ii la alta școala deja la 8 ani iesea cu băieții si se saruta! si cred ca deja la 12 ani a încercat si sexul!

| wess89 a răspuns:

I-auzi ce colega generoasa laughing, eu zic sa te duci, si da.mi si mie id.ul ei laughing

| Mafiika a răspuns:

Daca vei accepta vei fi luat de prost caci te lasi dus de o curvaaaa. daca ea a mai avut relatii sexuale cu altcineva asta nu inseamna ca si trebuie sa fiu urmatorul