| marybossu a întrebat:

Sall! o fata vrea sa facem sex pana dimineata dar treaba e ca sunt virgin si nu stiu daca cand ma dezvirginez o sa ma doara aaa si am 14 ani.

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

1. asteapta majoratu
2. sigur nu o sa rezisti mai mult de 5 min de sex fiind incepator... chestia aste se numeste ejaculare precoce adica ejaculezi imediat
3.de dezvirginare ce sa.ti zic nu e prea dureros dar nici confort nu.i laughing

in concluzie mai asteapta duda ca e mult mai bine la 14 ani nici nu stii cum o faci si te mai trezesti ca o lasi cu burta. stai calm ca fete sunt pe lume alegele pe cele cuminti(rare cum sunt) cam atat am avut de spus sper ca vei tine cont de sfaturile mele si bafta [ app fundita?big grin]

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

La 14 ani esti inca, copil si trebuie sa profiti de asta. Ai destul timp pentru sex si mai tarziu.

| Bogdan1o a răspuns:

Inca esti cam mic pentru asta...
si da, o sa te doara cand te vei dezvirgina, insa doar putin, nu asta trebuie sa te impiedice in a-ti incepe viata sexuala, ci varsta ta...la 14 ani trebuie sa ai alte ocupatii...bafta

| AnneIsHere a răspuns:

Draga, la baieti nu doarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă frățimiu sex oleacă acolo. O să devi mai bun pe viitor și o să dai orgasme multiple la femei dacă o să te pricepi.
Eu la vremea ta voiam să am asemenea ocazii, dar nu am avut.
Toata faza este, să ai grijă cu cine faci sex - să faci protejat, și persoana cu care o s-o faci pentru prima oară, nu o să o uiți niciodată.

| mada1820 a răspuns:

La 14 ani ai putea sa faci alte lucruri, chiar daca va iubiti asta nu inseamna ca trebuie sa faceti si dragoste neaparat.Este destul timp pentru toate...parerea mea. Pana la urma este decizia ta si a prietenei tale.

| Firdinica a răspuns:

Poti sa faci, dar dupe OPTISPREZECE ANI!

| 4everYO a răspuns:

Bv frate tine-o tot asa, miar palcea sa-ti calc pe urme, esti eroul meu.Si eu am 14 ani si sunt virgin, in locu tau o faceam toata noptea(chiar daac nu razisti(ca orice baiat de14ani) fa10min dupa aia cand esti mort fa pauza deo oralaughing)

| Cosmonaut a răspuns (pentru 4everYO):

laughing hahahahahahahhahahaha

| papusica987 a răspuns (pentru 4everYO):

Vrei sa zici fa 2 minute maxim ( ca e virgin)rolling on the floor) nu 10.

| Xbam a răspuns:

Ce mai astepti baga-te in pat cu ea si zbang zbang zbang zbang zbang zbang eu am 14 sunt virgin si as vrea sa o PENETREZ pe una! Ai sansa baiete ce mai astepti penetreaz-o!

| EdUtU a răspuns:

Atunci ia-o mai usor daca nu esti pregatit