| zuzi12 a întrebat:

O fata m-a intrebat cum sa reactioneze in situatia in care un baiat mai mare o TACHINEAZA "sexual" adica se uita insistent la sani si fundul ei, face glume porcoase in preasma ei si uneori o mai atinge, mi-a zis ca o data a zis ca vrea sa îi spuna ceva la ureche si a sărutat-o pe gat. A mai zis ca toate astea o si enerveaza dar o si exita. Nu am stiut ce sa ii spun asa ca de asta va intreb pa voi "CUM SA REACȚIONEZE?"

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Zuzisor, cati anisori ai tu fetita draga? Pe tine te "exita" intrebarea in sine sau imaginatia ta un pic mai... "bogata"?

| ywar a răspuns:

Ai probleme foarteee importante! Uite o sugestie: sa se duca la politie si sa-i spuna lu' nenea politaiul (asta ca sa fie pe intelesul tau, limitat) ca baiatul vrea sa isi arate cutia cu jucarele.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Eu cred ca fata aia, esti tu. Daca iti place, lasa-te dusa de val si nu mai pune intrebarea asta de 1000 de ori

| SebylVane1890 a răspuns:

Sa se calugareasca.A pacatuit prea mult...happy

| tractorisul a răspuns:

Bine ca mi-ai zis, sa vezi ce-ti fac maine la scoala, auzi ca eu o "exit " happy happy

| WHS a răspuns:

"si uneori o mai atinge" pai daca tot il lasa sa o atinga, de ce sa nu treaca la actiune. mor ma ce oameni

| LolSaga a răspuns:

Eu zic ca ar trebuie sa se retraga si sa nu il mai ia in seama si daca nu o lasa zi ca ai treaba si etc. FUNDA big grin?

| George_George_1989_EE3A a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ce probleme existentiale au unii laughing