| robi455 a întrebat:

O fata m-a luat pe la spate si ma pupat iar ea nu ma mai pupat niciodata pana acum ce vrea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

Te place si eu sunt fata si am facut la fel unui baiatwinkingde care imi placea si acum sunt cu ellaughingwinking

6 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Presupun că te place.

| elasexygagica a răspuns:

Inseamna ca o vrea pe la spatelove struck ce baiat esti tu mah? nu iti dai seama ca te vrea?love struck

| DarkBlood32 a răspuns (pentru elasexygagica):

Adica sa fie violata in anus?

| вliSs a răspuns:

Te place

| robi455 explică:

Multumesc pentru raspunsuri atunci am s-o intreb daca vrea sa fie cu mine de aia am pus inrebat deoarece am fost intr-o dilema