| anonim_4396 a întrebat:

O femeie care se întâlnește de câteva ori cu un bărbat căsătorit, nu fac sex, dar se sărută, se masturbează reciproc, se poate afirma că au întreținut relații intime sau că ea este amanta lui?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa fie destul de maturi ca sa faca sex. Chestia asta cu masturbarea reciproca e o joaca de copii.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dar de ce nu faceți sex?

| mihai69 a răspuns:

Scurt: da.

| dullcat a răspuns:

Raspunsul e da.Astfel de persoane nu procedeaza deloc ok, mai ales cand exista atatia oameni singuri care isi cauta o relatie.E nesimtire sa te bagi peste casnicia altora.

| GeorgeCazan a răspuns:

Când 2 maturi se întâlnesc și ajung sa se masturbeze reciproc, o sa facă și sex. Că doar nu sunt adolescenți sa le mai fie frică.

| VelicanEmilia a răspuns:

Si masturbarea e tot un fel de "relatie intima"
Daca ea devine a 2-a sotie si casa ei devine a 2-a lui casa, da, se poate numi "amanta".
Adica el isi ia niste indatoriri fata de ea, isi declara sentimentele, are grija la nevoile ei, se intereseaza de ea sunand-o zilnic, poti spune ca si-a castigat statutul de amanta.
Daca vine si-si scutura palaria cand si cand, fara sa mai dea niciun semn, atunci respectiva e doar proasta si el doar profita de ocazie.

| user499999 a răspuns:

Ce întrebare e asta, cumetre? Cu amanta lui nu ar întreține relații intime sau care e sensul cuvântului "sau" din această propoziție? Da, se poate spune că e amanta lui și nu mi se pare o treabă corectă.

| razvanu439 a răspuns:

Logic. Cam ciudate apucăturile astea nu?