| TrustStyle a întrebat:

O fi fimozastraight face?
Am 14 ani,si "penisu",ca nu-i pot spune penis la varsta asta,ca inca nu elaughing,nu se decaloteaza in timpul masturbarii,decat daca trag tare de ea,dar se inroseste pielea din varfu' lui,mentionez ca sunt virgin...,iar cand e in stare flasca,se decaloteza complet(ata aceia nu e rupta.), scula are cam 14 cm.laughing(in erectie.whistling)
scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| Freudian a răspuns:

Pai asa e normal daca esti virgin. NU se decaloteaza. Cand se rupe ata atunci se largeste gaura aia prin care iese glandul (capul) si ramane afara pana ii tragi pielea inapoi. Nu se rupe cu mana oricat ai trage. Ori te duci la un chirurg sa iti taie ata ori astepti mare partida de sex cand de atat tras si efort se rupe curge sange ustura ca dracu dar de fericire si placerea orgasmului o sa simti cam jumatate din durere. Si pentru ca esti cu fata in pat n-ai cum sa te vaiti ca te doare si uite-asa devii barbat. O sa vina si vremea aia, nu te grabi. Fimoza e cand nu se decaloteaza nici in stare flasca, cand gaura lasata de pielea aia nu are mai mult de 3 - 5 mm in diametru. Se operaza usor in 3 minute cu anestezie tip spray.De obicei operatia se face la baieti cam pana in 6 ani. La evrei se face cam la varsta de 1 an, chiar daca nu au fimoza. Se pare ca e mai igienic sa nu mai ai pliul ala de piele in care se pot aduna microorganisme ce cauzeaza infectii daca nu te speli zilnic cu apa si sapun cu ph neutru.

2 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

In sfarsit unu caruia nu trebuie sa-i spun ca se numeste puta, nu penis! Big up!

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu doare ma?