| Dominicc a întrebat:

O intrebare "ciudata"

mai spre seara mergeam pe trotuar, ma duceam pana la un coleg. Din fata apar 2 fete, cred ca in jur de 17 ani. Una mai scunda una mai maricica. Mergand eu asa mai repejos uitandu.ma aiuirea in alta parte numai la ele nu(de obicei nu ma uit atent la fete pe strada, nu le dau atentie) Cand ajung prin dreptul lor ma trezesc cu tipa ce-a mare la 2 cm de mine ca mai sa ma calce pe picioru drept sau sa imi puna piedica. Nu stiu sigur pentru ca am ridicat imediat picioru. A inceput sa rada. m-am uiitat luung la ea daca o cunosc. dar nu o cunosteam. Am reactionat ceva gen "nu ai ce face?" tipa tot zambea si nu stiu ce a mai bolborisit ca aam plecat mai departe, nu m-am uitat inapoi sau ceva gen.

Asta ce mai inseamna?

8 răspunsuri:
| ElenaMaria a răspuns:

E un pic cu capul in nori.Am intalnit fete care treceau pe langa baieti care nu ii cunostea deloc si le dadea cu palma la fund.Este vorba si de varsta si poate tipa era chiar foarte bine dispusa. E mai bine sa nu bagi in seama aceste lucruri.Lumea se schimba mult prea repede ca sa ne dam seama.

| yoyodedeea a răspuns:

Eee.probabil era si ea fericitalaughing.oricum...nu cred ca se astepta sa fii asa morocanoslaughing

| -=AleCS=- a răspuns:

Cum au zis si ceilalti... avea glume in program tongue... nu pune botu' la fiece
bft

| Domyno a răspuns:

Inseamna ca tipa avea chef de glumewinking nimic mai mult...

| Diana_6039 a răspuns:

Vroia sa isi bata joc de tine! C a te-o vazut mai asa, nu baga "fete" de genul asta in seama! Se cred superioare de varsta 17 ani. Funda:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa,si?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia să-i dai o stângă după cap ca să înțeleagă că nu ești una din prietenele ei pițipoance. Garantat n-ar mai fi râs.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai procedat foarte corect, un singur lucru ai mai fi putut face; chiar puteai sa o intrebi(nu doar sa dai de inteles ca ai intreba-o)daca nu are ocupatie. Cel mai probabil se tinea de glume, dorind sa vada cum reactionezi la gestul sau(si sa aiba motiv de ras si/sau de barfit dupa aceea; ca doar 90%din adolescentele din ziua de azi nu au alta treaba). Sunt tot felul de ciudati pe lumea asta, nu merita atentiewinking.