| FineteaFetelor24 a întrebat:

eu cu un coleg d-al meu vrem sa ne facem curaj sa mergem la niste fete sa le cerem nr. de telefon si suntem cam pizdulici noi 2. Intrebarea este cum putem socializa cu ele la un nivel mai ridicat de amuzament adica sa le facem sa rada.
PS: Suntem in pana de idei, sau ideile noastre sunt prea plictisitoare idk.

2 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

"Buna,as vrea si eu nr tau de telefon.Nu de alta, dar esti frumoasa si n-as vrea sa las ocazia asta sa treaca"
Vezi ce inseamna sa primesti sfaturi de un neexperimentat laughing

| Kira5854 a răspuns:

Trebuie sa vina de la sine, incepi sa vorbesti despre ea despre tine, cautand un subiect comun