| OchialbastriVisatori a întrebat:

O intrebare de curiozitate...Care marca de prezervative e mai rezistenta?

:* Multumesc!

12 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Durex

| inna a răspuns:

Durex.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Sa-ti raspund concret : Durex Performa. Ar trebui sa porti unul cu tine in permanenta pe langa tigari si telefon

| andreimicutu a răspuns:

Durex, Love Plus, Kamasutra(nu chiar cele mai bune)

| Denisse_8813 a răspuns:

Nu prea exista asa ceva, sau daca exista...eu inca nu le-am descoperit pe cele mai rezistente.big grin Oricum calitativ Durexul este cel mai bun, categoric(cu mentiunea:nu neaparat si mai rezistente!).

| OchialbastriVisatori explică:

Merci dar eu nu fumez tongue sunt mai cumintel putin... Okey din cate am inteles Durex dar m-a facut curios TEPES cu prezervativele lui din intestine de oaie. Asta am invatat si eu, parca se facea pe tiiimpuuuuuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele naturale din intestine de oaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durex. Dar pentru cei de cursa lunga exista Pirelli, Bridgestone...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Loveplus, Durex.
Pa, pa.

| blonda_4297 a răspuns:

Marca 1 de la kauflandlaughing)

| Andrei1994 a răspuns:

Durex si cea mai proasta calitate este Love plus se rup imediat

| ravaneli112 a răspuns:

Ala invizibil