| senorita.ro a întrebat:

O intrebare exclusiv pentru fete! Va pricepeti careva sa scrieti articole legat de sex & love? Daca ai cat decat habar despre aceste subiecte si ai vrea sa scrii articole pe site-ul nostru www.Senorita.ro, te rugam sa ne dai un email!

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Se plateste?

| D A R i U t S s A a răspuns:

De ce nu.
mai multe detalii poti da.big grin

| D A R i U t S s A a răspuns:

Si cum ma pot inscrie?

| senorita.ro explică:

Incercam sa facem o comunitate de fete, cat mai deschisa si calumea! Practic oricine scrie un articol cat decat bun, poate sa intre in echipa noastra, www.Senorita.ro si sa scriem cat mai multe articole pentru fetele care cauta un raspuns pe net pentru problema lor.

| sweetygirl a răspuns:

Eu ma pricep cat de cat, sunt la clasa de filologie si am scris un anunt pentru scoala, daca doresti sa ma contactezi imi da un mesa pe privat. Te pup