| Dop_4750 a întrebat:

O intrebare importanta! Am o prietena frumoasa dar e mai prostuta ea. Ce sa fac sa raman cu ea? Incerc sa ma indragostesc sa astept sa vina de la sine sau sa incerc eu? Ma gandeam ca daca imi gasesc o fata mai desteapta adica sa fi pe aceeasi unda o sa ne intelegem mai bine si asa avea sanse mai mari sa ma indragostesc.

2 răspunsuri:
| PAMparam a răspuns:

Renunta la asta cu care esti acum fete sunt destulewinking

| PAMparam a răspuns:

Renunta la asta cu care esti acum fete sunt destulewinking si nu te indragostesti asa de cine vrei tuh ci de cine ei bine de cine iti place cum sa ziclaughing