| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare in special pentru baieti. La ce varsta va-ti indragostit prima data si cum a fost prima dragoste? Pot raspunde si fetele! astept raspunsuri.Multumesc!

27 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La 14 ani şi ceva. Nici nu prea pricepeam ce se întâmplă cu mine.
Relaţia a ţinut un an şi 8 luni şi a fost destul de mulţumitoare şi s-a încheiat din cauza geografiei, plecând foarte departe de România fără ca măcar să mă anunţe (azi ne-am văzut, a doua zi nu mai era în ţară).
A urmat un an de depresie şi apoi un misoginism escaladând în ceea ce mă priveşte şi după alţi 2 ani am renunţat să mai caut şi mă implicam doar strict în aventuri (nevoia fiziologică de sex exista).
La un an după ce am renunţat să mai caut, m-am îndrăgostit din nou şi în momentul de faţă sunt chiar foarte euforic din punctul ăsta de vedere.
Salut!

| Bacemi a răspuns:

Pe la 8-9 ani. Imi placea mult de o colega. Prima dragoste a fost pe la 14 ani. A fost frumos. De neuitat.

| Derye a răspuns:

In clasa a4a...si inca nu a trecut crying orice incerc...nu merge!
Si are prieten.

| shtephie a răspuns:

Prima data m-am indragostit la 12 ani laughing Dar baiatul respectiv n-a stiut niciodata laughing

| Sigmund a răspuns:

Prima data m-am indragostit la 12 ani, insa nu am fost destul de curajos cat sai marturisesc ce simteam pentru ea.Practic a fost o dragoste ratata, insa acum am profitat de ocazie.

| deea40 a răspuns:

Prima dragoste adevarata o am acum. si am 14 ani...

| georgegs a răspuns:

La.12.ani.acum.am.18winking

| cristina a răspuns:

Eu m-am indragostit prima data la gradiniti
laughing
ce amintiri
si mai ales cand eram mica. ma uitam la televizor si ii ziceam lu mami ca eu cand o sa ma fac mare o sa ma marit cu victor ciorbea ca el o sa fie barbatu meu ca eu il iubesc
Doamnee
cand imi povesteste mami cum faceam si cum pupam tv-u cand il vedeamlaughing
acum bineinteles nu-mi mai place de ellaughinga imbatranit
funda?

| claudiu123 a răspuns:

Prima data la 11 ani :X a fost super si un pic cam timid acum am 12

| andrei a răspuns:

Pai asa sa imi palca de o fata mi-a placut de mic(nebunu de mine) dar prima dragoste adevarata a fost(bine zis) la 15 ani...adica de cateva lunicrying

| aura_1762 a răspuns:

Eu m-am indragostit prima oara pe la 8-9ani intamplator si acum mai tin legatura cu el dara acum ca si prietenii pentru. ca a trecut destul de mult timp ca acumna am 12 ani. el e cu 3 ani mai mare decat mine:d

| Nimic special a răspuns:

La 12 anisori blushing day dreaming imi placea de un baiat de 15 ani laughing, acum el are ma baga in seama e u nu phbbbbt. happy [amintirihee hee]

| Kandy a răspuns:

Prima data m`am indragostit (daca pot spune asa) la 7 ani laughing
Si dupa 7 ani (am 14) il plac din nou... dar el nu stie oh go on love struck

| Anonim_1434 a răspuns:

11 acum am 12big grin

| obiwankenobi a răspuns:

Buna. Eu m-am indragostit prima oara la 11 ani. big grin Acum am 12. pai a fost un sentiment suuuuuuuper dar n-am fost prea curajoasa si mi-am pierdut sansa sa fiu cu el. :*

Răspuns utilizator avertizat
| V1p3r a răspuns:

Ma-m indragostit prima oara la 11 ani dar din pacate nu a durat mult si ne-am despartit sad oricum sentimentul este super.

| Cosmin180 a răspuns:

Eu la 15 ani m-am indragostit pentru prima data. Dupa 1 saptamana de mofturi pe care le avea ea mi-a zis pa.Asta este mergem inainte si cu bune si cu rele. Aveti grija si va rog pe toti sa nu va mai bateti joc de nimeni pentru ca nu este frumos sa iti bati joc de sentimentele unei persoane nevinovate pentru ca nu ti-a gresit cu nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pe la 10 da incerc sa-mi in cep viata amoroasa pe la 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am ingragostit prima oara la gradinitalaughing. Ma rog la varsta aia mi-a trecut repede dupa o zi.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff eu nu m-am indragostit cu adevarat sa zicem happy
insa am ramas cu sechele de la prima dragoste(are ziua de nastere in aceeasi luna cu mine laughing )

| Vero1996 a răspuns:

La 13 ani. Acum am aproape 14 implinesc luna viitoare. La mine prima dragoste a fost neimpartasita...Am suferit mult din cauza lui dar am avut si amintiri placute:X

| Danyyyyy a răspuns:

Prima dat m-am indragostit pe la 11 aniblushing
eu eram in clasa a 5 iar el in a8alaughing
am sufeirt mult.big grin chiar am si vorbit cu acel baiat de cateva ori pe mess... dar nu a stiut niciodata ca l-am placut.
acum totul a trecut!

| AudAlbNegru a răspuns:

Eu m-am indragostit lu 11 si am 11 si la ziua mea,, fiindca fata are 16 mi-a dat un kiss pe gurita,, uhh ce frumos a fost laughing

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

La grada... aveam vreo 3 ani jumate

Răspuns utilizator avertizat
| Max_6819 a răspuns:

Eu m-am indragostit la 18 ani ce pot sa-ti spun ca traesti niste sentimente frumoase pe o perioada scurta ii interesant faci un fel de practica in orice caz incearca si ai sa vezi cum dar nu lua nimic in serios ca prima dragoste niciodata nu-i serioasa laughing)