| Andreea_3136 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce apreciati la o fata? Ce va atrage prima data la o fata|? Pot raspunde si fetelewinking

Răspuns Câştigător
| Daniela_3577 a răspuns:

Salut Andreea,sunt fata dar cred ca pot sa te ajut. Pina acum ma framinta si pe mine aceasta intrebare,credeam ca baietii sunt atrasi mai mult de fetele cu busturile mari si care se comporta mai vulgar, insa am inteles ca ei aleg acele fete doar pentru citeva seri, iar pe cele mai simple-pentru relatii de lunga durata. Sper ca te-am ajutat.Pa!

1 răspuns:
| ImHereForYou a răspuns:

Frumusetea desteptaciunea seriozitatea cum arata etc