| SG1995 a întrebat:

O intrebare mai bizara:

Stangaci tot cu dreapta se masturbeaza, sau cu stanga? laughing

PS: Don't judge me, acum mi-a trecut prin minte marea dilema existentiala. rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Editeaza-ti intreaba si intreaba si de laughing ambidexstri cum o fac xD

| RAY a răspuns:

Din moment ce au mai multa putere in ia si sunt obisnuiti mai mult cu ia posibil ca da, ipotetic vorbind

| PersonajFictiv a răspuns:

Cu stanga, o prinde mai bine.Trage de ea ca de ambreiaj.
De obicei apuci obiecte ( si pwle - daca esti genul, zic in general nu ma refer la tine ) cu mana predominanta.
I

| PersonajFictiv a răspuns:

Era schimbator de viteza acolo, da dada.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cu stânga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare laughing

| SG1995 explică (pentru anonim_4396):

O fi stupida, dar nu se compara cu doza de idioteni zilnice de aici.

| DrGoogle a răspuns:

Se masturbeaza cu stanga cu dreapta nu e aceiasi placere, la fel cum nici tu nu simti acelasi placere cu stanga. happy

| RAY a răspuns (pentru DrGoogle):

Nu te lua pe tine drept exemplu, pentru aia mana stanga e ca pentru tine mana dreapta

| DrGoogle a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt stangaci...

| RAY a răspuns (pentru DrGoogle):

Wow nu stiam, nu ti-am citit bine raspunsul