| ioanalovesu a întrebat:

O intrebare pentru baietibatting eyelashes ce parere ati avea daca prietena vostra ar vrea sa faca sex cu voi in fiecare seara?

16 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ce-i mult nu-i bun, si invers. invata sa ai limite

| Awesom a răspuns:

Intai sa stiu ca am unde s-o duc si apoi poate o facem noapte de noapte.

| unknownn a răspuns:

Că e nimfomană
phbbbbt

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca este o femeie sanatoasa.

| szantoiulia a răspuns (pentru neutrino):

Vorbesti prostii, cum sa fie sanatoasa, eu as zice mai bine obsedata RAU RAU RAU!

| Dariusuu a răspuns:

E un inceput bun.

| Zenit313 a răspuns:

Buna si Rea! happy

| LineGuide a răspuns:

Dupa un an de asemenea orgii cred ca nu as mai putea sa ma uit la acea femeie, devine graznic! La inceput ar fi placut, dar dupa intervine monotonia, si mai tarziu se transforma in scarba!
Mult noroc!

| stark47 a răspuns:

As fi foarte fericit ca persoana de langa mine este atat de interesata de mine.insa nu as fi prea fericit daca ar fi o nimfomana

| Ycu a răspuns:

Sexul nu trebuie sa il programezi Ioana, cand vine, vine. Sa stii ca daca o sa faci chestia asta dupa 3-4 luni in fiecare in fiecare zi o sa apara monotonia de cuplu, plus ca daca elimini hormoni in fiecare zi, iti faci rau, ca in cazul masturbarii excesive. Specialistii zic, ca este bine sa faci sex de maxim 3 ori pe saptamana. Cheers.

| feraryyy78 a răspuns:

Aici depinde si varsta, eu personal m- as gandi la consecinte. Nu as vrea sa ma trezesc ca ma suna prietena peste vreo 3 -4 luni si-mi spune ca voi fi tata.Aoleu! cine si-ar dori asta?

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Mda... Asi aveva o mare problema nu spun NU! Dar nu in ficcare seara

| rapidistuul a răspuns:

La inceput buna pentru ca si noua ne-ar place. apoi am crede ca este putin cam obsedata

| DaSh4You a răspuns:

M-as simti prost (Sarcasm).
Pe bune acum, chiar credeti ca am refuza sau ne-am simti prost? Cand noi incercam incontinuu sa va bagam in pat...

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru DaSh4You):

Bine ca esti sincer laughing.

| lucatamas589 a răspuns:

As crede ca e prea obsedata de asa ceva.O data, de 2 ori, hai poate de trei ori dar mai mult nu.