| deeadragutza2 a întrebat:

O intrebare pentru baieti. De ce va place la o fata sa va uitati la sani si fund? :-D. Funda pentru cel mai bun raspuns :-xhappy

Răspuns Câştigător
| GabrielAlfa a răspuns:

Pai majoritatea baietilor se uita mult la sani si fund fiindca cu cat fundul si sanii sunt mai mari ( dar nici foarte mari ca la grasele alea de la filmele comice ) pare fata mai sexy. Si cand se ajunge la stadiul de sex doar se uita putin la sani si fund si li se mareste penisul cu cativa centimetri. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| eurynomus a răspuns:

K fundul si sanii sunt atractii sexuale, uneori si picioarele dar mai rar