| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:

Ce va place mai mult la o fata sa aiba formele corpului bine definite sau sa fie slaba chiar daca nu are fund, sani, etc

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Pentru mine nu conteaza aspectul fizic ci caracterul.

5 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Din punctu meu de vedere.Nu ma prea intereseaza fundu, sani, etc.Mai mult ma intereseaza: sa fie o fata serioasa (sa ai cu cine vorbi), putin timida si cam asa...Chipul ma interseaza mai mult un pic.Asa si la chiip ma interseaza ce-l mai mult ochii:Xbig grin, dupa aceea buzele, in rest mai nimichappy. Sarbatori FericiTebig grin

| Kylexy a răspuns:

Sufletul ei sa fie curat si sa stie sa iubeasca cu adevarat si sa imi fie fidela

| catahardy a răspuns:

Cum a zis ciprianwinking atata timp cat ma inteleg bine cu ea, si stie sa iubeasca... nu conteaza aspectul fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intales ca aspectul fizic nu conteaza asa mult dar totusi o parte mica tot conteaza nu negati si as vrea sa aflu partea aceia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haideti ma nu mai mintiti
ca oricum fiecare barbat/baiat se uita la o fata mai intai dupa fund/sani/siluetawinkingwinking