| dixiiicomentezi a întrebat:

O intrebare pentru baieti.batting eyelashes va plac fetele cu picioare lungi?

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Cu picioare lungi si silueta, e femeia mortala.

| Orte95 a răspuns:

DA
Categoric

| Fizy93 a răspuns:

Depinde de gusturi, unora cu fundu mare, altora cu sanii mari, altora cu picioare lungi... difera de la baiat la baiat! straight face

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nuuu chiar deloc, ba chiar ne plac alea fara picioare.

| Doctoru_7315 a răspuns:

Fizicul conteaza mai putin. Eu unul nu sunt pretentios, ca sunt picioare lungi, ca sunt scurte sau altceva, cat timp ma iubeste neconditionat, totul e perfect. Frumusetea e in ochii privitorului.

| greencity a răspuns:

Da