| alina17ilinca a întrebat:

Intrebare pentru baieti...va plac fetele inalte cu picioare lungi, daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| FRE3wILL a răspuns:

laughing) E normal sa ne atraga persoanele inalte,aranjate,curate...din start le calificam a avea ceva in plus,ba chiar le si clasificam drept inteligente,findca asa e omul obisnuit,prima impresie conteaza,mai ales daca nu e de "deschis gura" Picioarele ca si sanii sau fundul au rolul lor in procesul atractiei,iar instinctiv omul atribuie calitati maxime de procreere,celei ce arata bine,astfel intreg mecanismul sexual se pune in miscare! Intrebarea e prea vaga...dar da,barbatii se simt atrasi de picioare frumoase, si femei inainte, asta nu inseamna ca le si plac. sper ca ma intelegihappy

| alina17ilinca explică (pentru FRE3wILL):

Mersi, ai fost cat se poate de explicit. Chiar daca am vrut sa primesc alte raspunsuri, adevarul mai doare, dar este si folosotor laughing

10 răspunsuri:
| andrei47 a răspuns:

Nu,pentru ca daca au piceaoarele prea inalte arata intr-un fel ciudat, daca nu este mai inalta ca mine nu cred ca m-ar deranja, dar trebuie sa aiba un ''ass'' destul de bombat.si in general forme nu exagerat de mari.

| NuDauFunda a răspuns:

Mie nu

| CEA a răspuns:

Eu sunt inalta, slaba si cu picioare lungi si iti spun ca e fain asa.Baietii nu lipsesc niciodatakiss.

| wforweirdo a răspuns (pentru CEA):

Poţi să tot fii înaltă, slabă şi cu picioare lungi dacă ai o faţă de spart borcane.

| CEA a răspuns (pentru wforweirdo):

Si ce inseamna pentru tine "Spart borcane"? Invata sa te exprimi dragul meukiss.

| wforweirdo a răspuns (pentru CEA):

Nu mă refeream la tine, am zis aşa, în general. Şi sunt fată laughing

| CEA a răspuns (pentru wforweirdo):

Eu vorbeam despre mine in caz ca nu ai inteles.

| Andrey11 a răspuns:

Nu imi plac fetele inaltehappyDaca tu nu le ai lungi sunt liberwinking

| Leonard08 a răspuns:

Relatie>Nu.
Zex>Da.