| catalinnnna a întrebat:

Intrebare pentru baieti! va plac fetele cu paranteza la picioare?:s

10 răspunsuri:
| Aenoenienanonim a răspuns:

Daca fata. ar arata ca cea de la avatarul tau... ar putea sa aiba si 3 picioare, nu-mi pasa laughing

| cristianorudi7 a răspuns:

Bine a zis cel de sus, categoric NU

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Pentru cei ce au zis ca fetele care au paranteze intre picioare.Acele paranteze pot fi sh din cauza ca fata este prea slaba sh a ramas loc acolo`. Nu neaparat sunt curve daca au paranteze. Sh in + am citit pe un site ` ca fetele cu 2-3 paranteze cel mult` cica au picioarele perfecte.Aq nu stiu cat este de adevarat.
Dar am vrt sa precizez ca nu toate fetele cu paranteze intre` picioare sunt curve`.

Paa`!

| alexgogo a răspuns:

Fiecare fata, fie ea Ana de la a 7-a B fie Hannah Montana, are parti bune si parti mai putin bune.

Bine e sa faci partile mai putin bune sa nu iasa in evidenta asa mult, si sa le eclipseze pe celelalte.

Cya

| igor4ok a răspuns:

Sal
Nu cred ca te indragostesti in,, paranteze,, conteaza calitatile ei fizice nu prea cred sau la prima vedere dar pe urma vesi ca caracterul este de cele mai multe ori cel ce lasa de dorit.

| YoppKidde a răspuns:

.laughingsincer sunt atragatore asa. dar nu as fi impreuna cu una deaiea pe romaneste e "Curva" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu deoarece ii naspa sa faci sex cu una de aia eu am incercat va zic sincer

| BossMan a răspuns:

E mai bine, ca o poti **** usor, si daca ai curva o faci tu kuminte, si are experienta hai pozitia 69!

| Oarecine a răspuns:

Pai e cracanata din nastere sau? daca e din nastere nu am nimica impotriva dar daca e c**** atunci nu stiu mie nu pote altcuiva