| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru barbati; Ati putea sa va indragostiti de o prostituata?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

De ce as nega si as spune ca nu? Stiu eu ce se poate intampla? Prostituata nu-i tot fiinta aidoma noua? Prostituatele isi doresc sa ajunga prostituate? Nu cred, dar imprejurimile te forteaza la diferite decizii, mai bune sau mai putin bune. Raspuns la intrebare: Nu stiu, cu toata onestitatea.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, mai ales stii ca eu sunt omul singuratic.

| Castiel a răspuns:

Nup deci iti recomand sa iti iei alta slujba!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu-i poti da comanda inimii, sufletului te indragostesti de X pentru ca are o gramada de calitati si de Y nu pentru ca nu are nici una.Cand e sa vina, dragostea, nu stai sa mai analizezi.Deci...se poate.

| maryngeorge a răspuns:

Nu nu as putea, si inca ceva daca ai fi cu o prostituata nu vei avea incredere ca te va avea doar pe tine este invatata cu mai multi, si iti strici si imaginea mai ales daca ai una buna.

| Radu_5166 a răspuns:

Da! poti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti fi si singuratic daca platesti bine Iceman.

| MihaiBossu10 a răspuns:

Nup