| denysa a întrebat:

Voi ati fost indragostiti la nebunie de cineva? adica va indragostiti repede sau va ia ceva timp? intrebare pentru baieti happy

1 răspuns:
| Alessio_8778 a răspuns:

Nu ai cum sa fii indragostit "la nebunie". nu este asa ceva in limba romana.doar tiganii si manelistii care sunt certati cu limba romana folosesc asemenea expresii. fiecare baiat are un caracter si o personalitate diferita, altii se indragostesc mai greu altii mai usor, depinde de naivitatea fiecaruia