| AliceHappyGirl a întrebat:

Ce anume v-ar putea face sa va indragostiti de o persoana?

Răspuns Câştigător
| andreea_6355 a răspuns:

Pai sa fie frumos, sa aiba simtul umorului, sa fie destept, sa stie sa respecte o fata, sa fie in pas cu moda, si sa fie foarte foarte romantic, tandru si sa mi faca multe surprize... orice fata si'ar dori un asemenea baiat.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa fie o fata indrazneata care sa imi readuca pofta de viata pierduta candva. Sa ma provoace, sa flirteze cu mine si sa ma faca sa ii raspund in egala masura.

| Elena1234456 a răspuns:

Acea persoana trebuie sa fie simpatica si sa se poare frumos cu minehee hee - toti avem criterii diferite in gasirea acelui "cuiva" special.

| madalicious a răspuns:

Felul ei special de a fi.

| pitikaaaa a răspuns:

Pai.cum sunt fata o sa iti spun ce ma "atrage" sau la ce ma uit prima oara la un baiat:mainile, fata(ingrijita), ochii, dintii si corpul (sa aiba muschii, sa faca sala:X)
iar un baiat la o fata(nu stiu exact fiindca is fata. dar imi dau cu presupusu):ochii, dintii, mainile, caracteru, sanii, picioarele, curu`
nu stiu fiecare baiat e atrs de o fata... din diferite motive si invers

| Bii26 a răspuns:

Sa ma admire, sa nu ma lase la greu, sa ma ajute, sa se poarte frumos cu mine. Dar m-ar putea face sa ma indragostesc si frumusetea lui, sufletul si multe altele

| un copil:x a răspuns:

Nimic special.Trebuie sa fie pur si simplu ellove struck. Pot spune ca m-ar atrage caracterul lui, felul de a fii, ochii, zambetulday dreaming :X, dar mi s-a intamplat sa ma indragostesc si de persoane care sa aiba multe defecte, sa consider ca nu sunt potrivite pentru mine, dar asa a fost sa fie, inima alege nu eu.

| Fifylici a răspuns:

Sa fie sincer cu mine.Nu suport ipocrizia si s-a ma iubeasca neconditionat nu cer nimic mai mult de la el.
Vreau sa invat sa si ofer nu nu mai sa primesc.

| xXxBLaCKXxXANgEL a răspuns:

Pai stilullui sa fie asemanator mie sa ne intelegem bine si dupa sa mai vedembig grin