| ionut_1828 a întrebat:

O intrebare pentru Brigaela : Am fost la un urolog si mi-a zis ca-mi poate taia bucata de piele care mi-a ramas acolo de la circumcizie.

Stii ca am pus eu mai multe intrebari despre preputul care mi-a fost taiat si ca mi-a ramas acolo ceva ca o pielicica care atarna.

Sa merg la urolog sa umble acolo sau o las asa?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti sa mergi, dar sa stii ca iti va scadea usor sensibilitatea in timpul actului sexual. In sensul ca vei ajunge mai greu la orgasm, fiindca acea zona este foarte bogata in terminatii senzitive. Tu te hotarasti ce e mai important: aspectul estetic sau placerea (care nu se va diminua dramatic, doar putin).

| catthshshshs a răspuns:

Nu sunt Brigaela, nu sunt medic, dar sfatul meu este sa mergi la urolog.

| NothingImportant200 a răspuns:

Dar de ce nu i-ai dat mesaj pe privat? Daca nu o gasesti e sus acolo un cuvant scris cu albastru si scrie"comunitatea" si o gasesti acolo!

| ionut_1828 explică:

Crezi ca in acea bucatica de piele reprezinta placerea?

Eu ma gandeam ca daca o taie ramane curat si nu se mai vede atarnand