| RAY a întrebat:

O intrebare pentru cei care au doar aventuri, nu simtiti ca va lipseste iubirea? Va simtiti impliniti?

38 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Poate că nu se simt neapărat impliniți. Însă, nu asta este scopul.
Nu prea ai cum să-i impui corpului tău, să nu mai aibă dorinte sexuale pe motiv că tu nu ai gasit partenerul/partenera potrivită.

| RAY explică (pentru Ofiintă):

Eu ma refer la nevoia emotionala, nu cred ca sexul poate sa implineasca si nevoia asta, nevoia de a iubi, de a te simți iubit de catre cineva, e un sentiment minunat

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Am înteles perfect la ce faci tu referire.
Doar că aia este o pasăre rară.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Multi vor o relatie cat de lunga dar unde mai gasesti asa ceva? Multe domnite sunt cu nasul pe sus. Cele care vor ceva serios au deja o relatie de lunga durata. Cele mai usuratice nu vor avea niciodata o familie. De asta m-am lamurit. Nu vor iubire ci doar sa traiasca viata la maxim. Hai sa ne distram ca viata-i scurta sad

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cunosc persoane care sunt curvari, curve eu unu nu am nimic cu ei. apropo alea nu sunt jigniri sunt denumiri atat, doar ma intreb eu daca se simt impliniti, adica eu unu as vrea si sa iubesc, si sa ma simt iubit nu doar sa fac sex, adica e si aia o nevoie dar si nevoia emotionala e importanta

| Mosotti a răspuns:

Depinde ce fel de oameni sunt, daca sunt mai catre alfa nu prea simt asa nevoia de iubire, de fapt ce iubire ma? La barbat iubirea inseamna sex de fapt! La femeie inseamna mai mult partea afectiva.
Daca o femeie da sex barbatului cum vrea si cand vrea, el e cel mai multumit.
El cand zice "te iubesc", tradus inseamna "ahh sa fac sex cu tine doar eu si de cate ori vreau, mor dupa cum arati".
Acasa vrea in general sluga sa-i faca treaba si sex asigurat, si sa-i creasca aia copilul.
Si daca femeia ii da mai putin sex ca a suparat-o, ca e al dracu nesimtit si nu mai ofera afectiune, se duce la alta pentru sex, si asta e multumirea lui, atat.

| Frank51 a răspuns:

Partile din iubire de care ai nevoie le cam gasesti in aventuri, afectiune, placere, siguranta, incredere, deci intr-o mare masura omul poate trai fara celelalte.

| Sofer a răspuns:

Încă nu am simțit ca lipsește. Dacă e sa găsesc în final o fata serioasa care sa accepte iubirea mea.

| RAY explică (pentru Sofer):

Dar curvaresti des?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Ce naiba? rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci frumoaso? Ai chef de aventuri? Să știi că atunci când ți-am spus să ieșim noi doi, doar noi doi, nu glumeam! Invitația e încă validă... Noapte bună frumoaso tongue

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai ma frumosulei, iesi cu mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Unde să ies cu tine, la un curs unde se învață cum să mai lungești poemurile? Eu îl vreau doar pe Ray, ups, o vreau doar pe Ray...

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

E si pa mine nu? Am pus si eu poza cu sexu opus! Sau poate n-ai vazut-o, am pus link, hehe. N-o vrei si pa Mosottica? Cu doua, ce mama dracu.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Draga numi fura barbatul, desi vrea doar o aventura

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Eee lasa ma doar tu? Mai ales daca are banu`, case, masini, averi, tocma bine, iau eu 50 % tu 50 %, haha.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Să-mi luați c*****e-n gură amândoi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tot la mana dreapta ramai

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Țin să te contrazic, mâinile drepte, dar printre ele se numără și a mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Gata?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaaa, nuuu gagicule, pai asa? Te suparasi! Nu vrei cu doua, bine, atunci trei hai, mai iei alta care vrei tu, hihi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Ia arată poza aia nebunule.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://imgur.com/a/1BZAqet

Abia am mai gasit topicu lui RAY ala dar l-am gasit, hahahaha.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Ray e mai frumos probabil din câte văd.
Cum stați cu fetele băiețașilor?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma, mda, daca zici ca ray e mai frumoasa ca fata, asta este, gusturile nu se discuta, eu aia sunt (as fi fost, hahaha, mooor de ras). Sincer? Si eu era sa zic cand am postat ce zici si tu, si mie RAY mi se parea ceva mai frumoasa ca varianta mea feminina.

Eu stau prost sincer, am fost placut de cam 5 gagici de la 21 ani incoace, si le-am refuzat ca nu ma atrageau fizic.
Pe una am ratat-o eu dar imi placea, eu aveam 34 ani si ea 23, ma placuse in autobuz in nici 4 statii si ai inceput sa ma bage in seama ea, dar eu aveam anxietatea cam sus atunci si nu imi ardea, nici tel nu am cerut, nici nimic, ca prostu, ca si daca gasea pe cineva mai in colo, daca ma placea, tot poate era ceva chiar si ca distractie. Dar aia e.

Actual nu am partenera si nici nu mai vreau. Vreau sa fac ce vreau, cand vreau, fara probleme. Poate ma voi cupla dupa 55 ani in colo cand se fac cuplarile alea mature, dar vom vedea. Mda, ma simt inca baietas si la 42 ani, haha.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Mosotti te omor! Tu îți dai seama că îți faci rău așa?
Ce te oprește în a avea relații cu femeile?
Editează și tu 42-ul ăla.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si de ce sa editez, asta e adevaru! Nu mi-e rusine, nu ma opreste nimic dar nu mai vreau, asa cum am zis.
Mie imi place sa fiu liber, sunt zile cand si 3 zile vreau sa fiu singur in camera sa fac ce vreau eu, nici sa vb n-am chef. Nu simt ca m-ar ajuta acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Mă refeream că, am crezut că ai greșit suma...
Asta cu nu vreau s-o zici celorlalți useri, îmi e greu să cred că nu vrei.
Eu zic să nu te neglijezi.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa nu crezi ca nu vreau? Daca voiam ziceam. Io nu-s prea mult dus la biserici, zic ce gandesc in general.
Voiam mai devreme cand era aia cu dragostea cu din alea, altfel nu mai vad vreun avantaj.
Nu ma neglijez deloc, daca simteam ca vreau, voiam, aia era, nu prea ma opun la ce simt in general.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Nu o să stau eu să te conving de ceea ce ar trebui să faci tu, și nimeni nu o sa stea.
Sex nu ai făcut niciodată? Nu simți nevoia?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sex am facut, cum draci sa nu simt nevoia? Dar rezolv si singur de cele mai multe ori, sau ma duc la vreo dama de consumatie si iar e f bine, nu e problema de asta, nu fac o rel doar pentru sex, ar fi culmea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Bineînțeles că nu doar pentru sex, dar, întrebam și eu.
Afecțiune nu?
Damă de consumație? Așa le spui tu la curve? laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asa se zice sau prostituate, dar aici sunt restrictii si nu merg cuvintele.

Afectiune poate aveam de la alea, dar daca nu mi-au placut, aia e, iar de dat de una care sa-mi plac si care sa ma placa, dar da si actionez, n-am avut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Livia Stanciu este o juristă română, președintă a ICCJ din 2009 până în 2016.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce te referi cu Livia?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

La multe...

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, mda. O fi si aia.

| DoruLuGaboaie a răspuns:

Ma simt implinit dupa CE FAC CU 100 LA PIEPT IN 3 SERII, NO PAIN NO GAIN