| StrongHeart a întrebat:

Ce va face sa va simtiti impliniti?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un kg in minus, cand fac bani,cand fac xxxx, cand înțelegeți norvergiana, ca o invat si pe asta, doar stii, sa invat chineza sau japoneza?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu mai stiu...
Probabil sa stiu ca sunt fericit.

| Celcestietot a răspuns:

Realizarile, in principal. Pe tine?

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

La fel si eu.Cand ma implic in ceva si reusesc sa duc pana la capat acel lucru.

| Emma30555 a răspuns:

Activități diverse sa simt ca fac ceva bun pentru mine sau ceilalți, sa nu ma plictisesc, plafonez, sa descopăr mereu ceva nou, îmi place sa am prieteni sa ne creem amintiri frumoase, sa călătoresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta realizarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâncarea mă face să mă simt plin.

| Saiko10 a răspuns:

Daca sunt fericit inseamna ca sunt pe calea cea buna.

| mihaela000ela a răspuns:

Sunt multe elemente care construiesc o viață împlinită.

| mihaela000ela a răspuns (pentru mihaela000ela):

Eu personal, ma simt implinita de cand am devenit mama ( tarziu, adevarat la aproape 40 de ani)