| Sebi00 a întrebat:

O intrebare pentru fete cand un baiat din scoala de la voi va spune pe mess ca ii place de tine ce parere va faceti aidka ce credeti ca e disperat sau pareri funda love struck

11 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Disperat pentru ca ti-a impartasit ceea ce simte? eu zic ca nu. daca tragea de tine si te stresa da, dar printr-o simpla marturisire nu.El doar te place, iar tu daca il placi ar fi bine sa ii dai un raspuns mai repede.cu indiferenta o sa il pierzi tongue

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Disperat,eu nu cred sa fie,daca el a ales sa scrie ca i place de tine pe mess,poate fii si din cauza faptului ca e timid si in astfel de cazuri scaparea vine prin mess sau tel{msg}!
Exista pers care nu pot sa ti spuna trairiile,sentimentele direct si aleg un alt mijloc si care ar fi mai ok, decat mess ul, sau un msg trimes de pe tel?
Dar disperat, nu e sigur!

| ghiCIne a răspuns:

Probabil a durat ceva pana si-a luat inima in dinti sa-ti spuna asta.
Uneori nu-i usor nici pentru baieti. Si de obicei ei fac primul pas.
Daca crezi ca merita o sansa, si crezi ca ar avea rost, de ce nu?
Bafta!winking

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Nu, ti-a spus ce simte pentru tine. Asta nu inseamna ca e disperat. Pai, mi s-a intamplat. Sincer, as' incerca sa-l cunosc mai bine, si sa fiu mai mult in preajma lui. Ai grija:* pop. funda?big grin

| toxik a răspuns:

Tu daca ai simpatiza un baiat de la tin din scoala ai fi disperata dupa el? nu nu`i asa? baietii au un caracter mai puternic decat fetele. isi pot ascunde foarte repede sentimentele si le poate trece sentimentul de atractie in scurt timp happy lui ii place cum arati, cum te comporti si doreste sa aiba o relatie cu tine. daca este mai "golanas" nu`ti face sperante la ceva serios

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai daca si tie iti place de acel baiat din scoala ca te place si iti spune ca te place eu zic ca nu e disperat pentru ca isi arata sentimentele fata de tine si logic daca si tie iti place de el ...combinati`va bafta :* funda?:*:X

| Awesom a răspuns:

Daca tu il vezi pe acel baiat ca pe un amic, atunci e o situatie naspa pentru el.

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Nu e disperat. pana la urma, daca nu ar fi avut nimeni de pe acest pamant curajul de a spune asta, am trai singurilaughing

| ghiCIne a răspuns (pentru Lexiiiiiiiiii):

Ca bine zici.

| Lexiiiiiiiiii a răspuns (pentru ghiCIne):

love strucklove strucklove struck

| raluka20 a răspuns:

Omul a fost sincer cu tine si ti-a spus parerea. daca a zis ca ii place de tine nu inseamna k e disperat, dar asteapta sa ii dai si u un raspuns k poate vrea sa va combinati si nu vrea sa mai astepte happy... asa ca go pe el.