| SenZoru a întrebat:

O intrebare pentru fete: ce tip de baiat preferati? 1.sa fie musculos. 2.sa fie slabut 3.sa curga ranza pe el. trebuie sa alegeti una din cele 3 variante. binenteles ca majoritatea vor spune ca... putin din fiecare. dar raspunsul fiecareia trebuie sa fie clar: 1.2 sau 3. intreb fiindca observ ca majoritatea fetelor(mai ales cele care sunt intr-o relatie) prefera o varianta...hm... sa zicem o varianta mai "pufoasa".

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

1. Sa fim seriosi...carei fete nu i`ar placea sa aiba un prieten cu muschii lucrati?

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un corp frumos si muschi bine lucrati tongue sa intoarca toate fetele capul dupa el, cand mergem la plaja laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma intere sa fie bine facut conteaza sa te intelegi cu persoana iubita si sa vb cat mai deschis asta este parerea mea pa alexandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu imi plac baietii foarte musculosi, dar nici foarte grasi...in concluzie aleg varianta numarul 2 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca eu sunt destul de slaba aleg varianta 2. Nu imi plac deloc baietii musculosi si nici cei grasi si rotunzi.

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

1 normal dar intr-un si 2ar fi bun dar merg pe varianta 1 ca acum... dar neaparat trebuie sa fie si chipes!big grinbig grinbig grinlaughing

| susieq_7137 a răspuns:

Nu stiu cat ma credeti dar eu nu prea ma uit la cum arata un baiat(un filozof spunea:''barbatul trebuie sa fie putin mai frumos decat diavolul'') dupa parerea mea barbatii trebuie sa aiba multe calitati dar frumusetea nu e cea mai importanta... apropo atunci de ce toate divele ultra frumoase stau cu barbatii urati dar cu multi bani¿?