| Eron a întrebat:

fetelor! Am o intrebare pentru voi:sunteti atrase fizic mai mult de un baiat cu muschi/binefacut sau preferati unul slab? Si nu ma refer la forme exagerate de ambele parti.Adica nici extrem de musculos, insa nici extrem de slab.Imaginati-va acelasi baiat in cele doua ipostaze:corp tonifiat si corp normal, poate solid, insa muschi netofiati, nedezvoltati.Ce ati alege? Sau poate e vorba de gusturile fiecareia?

Răspuns Câştigător
| NoRegretsxx a răspuns:

Un barbat cu muschi va avea intotdeauna mai mult succes la femei decat unul fara.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gresit, aceste utilizatoare probabil cunosc misterul din trecut unde fetele erau impresionate cu o floare, o savarina de mancat la cofetarie si o plimbare, acum au si pretentii pun pret mult pe fizic si chiar daca individul are IQ scazut dar se pricepe la glume sa le faca sa rada mult mai bine iar ultima parte banii, fara bani niciuna nu se uita la unu doar de aia au atatea haine de marca si un aspect aratos. Cu minciuna si prostia se agata multe fete, dar cu sinceritatea si caracterul poti agata o fata de preot.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută, principal este caracterul!
Pa, pa.

| DeeaMarry a răspuns:

Prefer un baiat bine facut.

| gingergirl1 a răspuns:

Nu totul se rezuma la cum arati...straight face
Eu prima data ma uit la faţăwinking Respectiv zambet, ochi si freza. puppy dog eyes Bine, ca si baiat, trebuie sa arati bine, macar la abdomenwinking parerea mea.

| bogz a răspuns (pentru gingergirl1):

Auzi macar la abdomen. Abdomenul e cel mai greu de facut, dar esti o ignoranta care nu a avut un prieten cu muschi presupun.

| gingergirl1 a răspuns (pentru bogz):

Mda,se putea sa nu se bage unu' straight face

| irinuk28 a răspuns:

Bună,pai sincer nu pot spune ca nu mă simt atrasă de un băiat cu mușchi,la o adică trebuie să ai "pe ce să pui mana" cum s-ar zice,dar asta nu înseamnă că trebuie să fie 'ditamai namila' oh go on. Pentru mine,dacă e puțin mai înalt decât mine și cu un corp destul de arătos, ei bine, e suficient (în ceea ce privește înfățișarea, cât despre caracter și alte aspecte de genul, ei bine, asta e altă poveste).

| Eron explică:

Un raspuns "inteligent" si bine formulat din partea unui creier atrofiat.Mersi!

| Eron explică (pentru Eron):

Se pare ca raspunsul "inteligent" a fost sters, din fericire.

| Hng123 a răspuns:

E vorba de gusturile fiecaruia. Acum sincer m-au atras mereu baietii mai slabi dar asta nu inseamna ca nu ma pot indragostii de un tip mai tonifiat.Nu e o regula sunt doar sentimente care apar cand nu te astepti.

| Lindaaa a răspuns:

Daca serios, cred ca majoritatea fetelor la prima impresie sunt atrase de baieti cu corp normal, adica nici ft musculosi dar nici chiar slab