| Dominicc a întrebat:

Fetelor! Alegeti un singur raspuns. Nimic mai mult!
Ce gen de baiat ati prefera dintre acestia 2.

1- Scund si grasut ( sa zicem 1 m65-69 )
2 - Inalt si slabut ( sa zicem 1 m71-79 )

Alegeti doar numarul. Nimic mai mult.

28 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Deci e clar, dacă eşti scund şi slăbuţ, n-ai nicio şansă!
Pariem că dacă adăugăm la "Scund şi grăsuţ (1m 65 - 69 de kg)" calităţi ca "trei maşini, două motoare, salariu de 10000 de euro pe lună, trei apartamente în Bucureşti şi o vilă la munte" se schimbă radical totul?
Din moment ce toate aleg 2 fără să pună niciun fel de problemă şi chiar li se pare "logik", atunci e clar că vorbim de superficiale şi e evident că s-ar uita şi la bani căci o superficială nu se opreşte aici!
Nu toate fetele sunt la fel, asta e clar, dar atât de des văd materialism în juru-mi încât nu pot decât să constat o creştere a fenomenului.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Aleg 2, numai ca in ambele cazuri indivizii sunt grasi;(( (la 1, 71m, 79 de kg e foarte multtongue )

| Libelle a răspuns:

dar fetele ce ati inteles?
nu a zis nimic de kilogrametongue

| Zenithf a răspuns:

Bai fetelor, nu ati inteles, uite in foto, ii inalt, slabut, de aia intreaba.
Claudiu, eu zic ca sa te apropii de o fata, in rl, sa vb cu ea, sa vezi cum va intelegeti, apoi daca va intelegeti bine, daca ea este atenta la tine si iti zambeste frumos sa o inviti undeva, iar mai apoi propune-i sa fiti prieteni. thinking

| Flav a răspuns:

Hai bai nu fii nebun. Zi, ai bani pe card? Aici se rezuma totul.

| Vizitiul a răspuns:

Nu am inteles de ce fetele omit banii! Cred ca stiu, nu doresc sa fie indiscrete.

| Dominicc explică:

Baiiiiiiiiiiii 1, 71-79 cm

| Dominicc explică:

Nui nimic. nu era vorba de bani.
eram curios de altceva,

| Dominicc explică:

Kongeriket - ai dreptate.
Daca ai ssi 60 de ani poti avea pe una de 2o lejer LG tine.
da sa ai bani si masina.

La intrebareamea m.am referit asa ca fapt divers. Nu neaparat sa vad care e materialista. Ca din asta nu vezi care e materialista. Sau cel putin nu am inteles eu care e a 2'a idee.

Pur si simplu pe fete le atrag baietii mai inalti si slabuti

| anonimaa a răspuns:

2 logik

| Baby a răspuns:

Cred ca glumestistraight face logic ca pe ala inalt si slab

| Sara2 a răspuns:

2, dar dupa parerea mea si 69 si 79 e tot inaltimea, adica intre asa

| ClaraZ a răspuns:

Aleg 2, la 79 de kg nu e slabuthee hee

| RaluE a răspuns:

2.

| aangelia a răspuns:

| KeepCalm a răspuns:

Ce meserii au?laughing
Sa stiu si eu. unu schimba becu` altu thinkinglaughing:*

| Xonia a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| pauladrian a răspuns:

Pe pustoaice Claudiu, nu si pe femeiwinking

| Evaa a răspuns:

2 logic laughing

| Mozambic19 a răspuns:

| maimutzica a răspuns:

Doi...categoric...

| liaa a răspuns:

2 dar depinde la ce te referi prin slabut.As prefera ca la 1m75 sa aiba cel putin 70 de kg

| яubic a răspuns:

Doi smug

| 2l3xandra a răspuns:

2... dar daca cel de la 1 e si frumos merge si 1

| toteu01 a răspuns:

Logik 2

| alisa_5292 a răspuns: