| paul_5950 a întrebat:

O intrebare pentru fete: Prietenul vostru se excita foarte tare cand il sarutati mai pasional, sau faceti petting? Daca da, ce parere aveti despre asta? Daca nu, ce parere ati avea daca prietenul vostru s-ar excita foarte tare cand faceti petting, sau pur si simplu va sarutati mai pasional si va atinge, daca i s-ar scula si s-ar si uda, ce parere ati avea despre chestia asta?

3 răspunsuri:
| Izabelaisa a răspuns:

Ehi stai chill si prietenu meu cand ma vede se excita e normal insemna ca este iubire intre cei doi si dorinta de a avea unul pe celalathee hee!
Si la mine se intampla ca prietenu meu sa ma atinga prin zonele intime si sa ma excit si eu si el e normalhee hee!
Poi parerea mea sincer m-as bucura ca se excita si ca e fercit cu mine...decat sa stau cu unu sa ma atinga timp de 6 ore si nici sa nu se excite laughingsau sa nu ma atinga deloc straight face laughing!
Sucess big grin si stai calm e ceva normal cand iubesti sau cand iti place de prietena ta si o doresti happy nu-i nimic iesit din comunhee hee!

| yasmin1407 a răspuns:

Hei e ceva normal ca tipul sa aiba o erectie in timpul pettingului, ce as zice eu? il fac sa se simta bine normal ca ma simt si eu bine... faptul ca reusesc sa imi fac barbatul sa simte placere e un lucru de care sunt mandra...dar daca te opresti aici.hmm nu o sa fie prea fericit

| paul_5950 explică:

Ok mersi de raspunsuri fetelorhappy Ideea e ca am discutat si cu alti prieteni si la fel li s-a parut si lor ceva normal, da am vrut sa aud si ceva pareri deale voastre, sa stiu ce ganditi si voi fetele despre faptul ca unii din noi ne udam cand facem petting cu voi(daca vi se pare o chestie naspa sau nu)