| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete voi va excitati atunci cind va sarutati, asa mai agresiv big grin,,(la baieti li se scoala aceia happy, dar la voi ce se intimpla,? mersi

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Se excita ce vrei sa faca? Se umezesc in vagin ca sa faciliteze penetrarea fara durere. Se intaresc sfarcurile si dati capu pe spate si asteptati MARELE PENIS sa intre in actiune big grin pana aici este CORECT NU? restul vine peste 9 LUNI daca nu sunteti protejati big grin

| Vara200 a răspuns:

Eu una nu ma excit cand ma sarut, oricum m-as saruta!laughing Dar tu?batting eyelashes

| GodInLol a răspuns:

Cand n-am chef, ma dezgusta, iar cand am ma excita la nebunie big grin