| Mirela a întrebat:

Intrebare pentru baieti : in ce zone va excitati? >:

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Unde ma atinge

| cretzufinish a răspuns:

In orice zona a tarii numai sa fie si iubitul alaturi de mine laughing

| alonet a răspuns:

La barbati ochii sunt cei mai buni stimuli... dar ca idee precum voi fetele sunteti foarte complexe la atingeri asa sunt si baieti dar zona predominanta e organul in sine cu tot cu anexe!

| seawolf a răspuns:

In talpa!

Răspuns utilizator avertizat
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

La majoritatea băieţilor, cele mai fierbinţi zone sunt: glandul (mai ales partea gâtuită e penisului) şi testiculele. Dar nu trebuie să neglijăm celelalte zone, a căror pondere depinde de individ.

| curios_3782 a răspuns:

Toate laughing) daca fata e buna rau :X

| BassHunter13 a răspuns:

In fata unei femei bune si goale

| sergent91 a răspuns:

Depinde de situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in afara de zonele enumerate pana acum, la mine are efect trecerea mainii prin par, preferabil cel de pe ceafabig grin si saruturile din zona urechiibig grin

| ionutk9 a răspuns:

In toatehee hee