| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti...cum reactionati daca sunteti excitati atunci cand va sarutati cu prietena?

6 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

O prind de fund si o trag atat de tare incat poate sa-l poarte ca palarie.
Ce naiba vrei sa facem? Imi creste pulsul si cm din pantaloni si atat sau preferi sa fac ca http://www.heidelbergbakery.com/......0Devil.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| vlad1887 a răspuns:

E ceva normal sa iti creasca nivelullaughing

| Roby_2040 a răspuns:

Li se scoala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai inca nu am facut asta dar daca as faceo, mas abrine cu greu sa nu o tavalesc putin...rolling on the floor

| andrei2011_7996 a răspuns:

Se scoala...laughing